Týden za mnou.. týden přede mnou!

25. listopadu 2013 v 7:35 | autor |  Duševní průjmy
Zase odhodlaná zvítězit nad světem, naivka :) ale co už. Minulý týden přinesl spoustu nových zážitků, mj. jsem strašně šikovná, narozdíl od dřívějška to bylo 3/3 úspěšných IV! Like a boss! ..Sice mi znovu vrátili studijní plán, ale už vím, jak na něj, a navíc jsem získala link na profesora se super přednáškami - doufám, že je má někde psané, chci to všechno! A napsal dvě knihy, takže jsem hned poprosila Ježíška, že jestli mi chce letos udělat odpravdu neskutečnou radost, tak některou z těch knih. Nakladatelství Academia se asi stane mým nejoblíbenějším. Jo jo, mít tak prachy, plenila bych ho den co den. ..No a jsem zvědavá, jak to bude dál se studiem - pomalu se dopracováváme k začátku mého výzkumu; zatím sice jen rýsuju rámec, ale Šéfka nějak (podezřele) nešetří chválou. Dnes mi v odpovědi na půlnoční hlášení o zjištěném stavu "myšího průzkumu" napsala doslova: "Já tě nemít, ..." ..jsem trapná jak sáně v létě, já vím; ale vždycky, když mě pochválí, přeju si být psem, abych mohla vrtět ocasem a házet kolem sebe ty přiblble roztomilé psí úsměvy. A propos, pokud někdo nevěří, že se pes dokáže usmát, předložím svou čubinku jako důkaz. Její mimika je naprosto úžasná :)

No, k týdnu budoucímu.. plna očekávání, vzrušení, nadšení, úzkosti.. na půl desátou mám být ready na zahájení experimentu. Můj chlap do toho ale vymyslel, že předtím/mezitím/potom zajedu do firmy, pro kterou dělá, a vyzvednu jeho výplatu. Asi jsem mu to posledně dala dost sežrat (byla jsem tak klidná, že se sám začal stydět), takže se domluvil se svým šéfem, dal mi plnou moc a mám dělat žalářníka jeho pozemskému majetku, aby se to fiasko už neopakovalo.. nadšená z toho teda nejsem; kdyby se mě byl zeptal dřív, než to provedl, asi bych ho kopla do xichtu.. ale už se stalo.
No v něčem se to hodí, protože já už jsem švorc a potřebuju poplatit pojistky, než na to dostanu příspěvek do stipendia. Nestojím o další penále. Takže toto.. Pak zaplatit bejvání a kdoví - třeba by zbylo i na další drobnůstky. (ale kuš, ty držko nenažraná).. ok, už mlčim.
Do odpoledne musím ještě zjistit urgentní věc - jaká metoda bude nejlepší pro vyndání potkaních mozků z lebezní; resp. jaká metoda bude natolik jednoduchá, aby se nám třem, kteří to máme za úkol a v životě jsme to nedělali, povedlo totálně zničit max. jeden tenhle "vlašák" a ne komplet celé výsledky.
Zítra.. zase panika na poslední chvíli, jako obvykle. Mám být zároveň A) na pitevně, oděná v plášti (v mém případě i v gumové zástěře, protože jsem sice děsnej rychlopitvák, ale taky děsný čuně) a se skalpelem, stříkačkou a nůžkami se vrhat na oběti vědy, a B) v B.K., oděná v luxusním modýlku (outlet od Filippiho za naprosto nekřesťanský prachy! doteď z něj mám žaludeční vřed) a oslavovat nadšeným aplausem studijní úspěchy svého geniálního brášky :) ...takže jsem trochu rozpolcená. Chtěla bych obojí, jak to mám sakra udělat?!? Plus teda mi není jasné, jak vedle toho stihnu náslechy, které tento týden fakt MUSÍM.. protože anatomii a fyziologii hmyzu fakt nedávám, já kráva..
Asi zase přes noc si pak na středu připravit povídání o svém budoucím výzkumu - ANGLICKY... mám to už načnuté, jen pár větiček coby zasvěcení nezasvěcených do problematiky a nástin cílů práce.. pár větiček, jenže už teď to trvá skoro deset minut, než těch "pár větiček" přeříkám, protože mají strukturu složitější než Minotaurův labyrint. Proč proboha nedokážu ani v češtině, ani v cizím jazyce mluvit v jednoduchých větách? Proč si neodpustím tvorbu květnatých souvětí o několika předmětech, zabírající ve výsledku minimálně tři řádky? Proč, když jsem měla napsat článek na dvě Ápětky, proč jsem sepsala slohovku na deset stránek? Protože je všechno tak děsně zajímavý a kdybych něco vynechala, svět by upadl v chaos. Ou jéééj... Měli pravdu. Jsem střelená.
No a ve čtvrtek.. hmmm.. v deset na kobereček k Šéfce, pak (určitě zase totálně nevyspalá, protože se na ten hmyz budu připravovat až ve středu v noci, že) předávat vědomosti a nutit budoucí elitu národa, aby si uvědomila rozdíly mezi lízacím a bodavě-savým ústním ústrojím.. pak se zas pohroužit do nasyslených článků o kdečem a hledat smysl života :) a pokud přežiju do večera, tak večer vyklidňovačka ve vodě..
A v pátek ještě jedna sebevražedná mise za obohacením studentstva o nějaké to info a pak?

Pak se kouknu na idos.cz, kdy mi jede nějaký pohodlný spoj do Bohnic.

Nebo ne, pak zatnu čelisti a budu pracovat dál. Přece je to super :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama