..o tom jak se teď cítím..?

18. října 2014 v 15:54 | autor |  Duševní průjmy
..teda jako ne, že bych stála v šatečkách po kolena ve vodě, což bych si mimochodem docela nechala líbit :)
ale cítím se tak, že jsem si vzpomněla na tuhle bezstarostnou melodii, kterou jsem nedávno zaslechla
cítím se ..hravě, usměvavě, zářivě a tvořivě a táhne mě to ven
cítím se, jako bych všechno dokázala zvládnout
cítím se stejně báječně jako včera odpoledne
poté, co jsem ráno byla v koncích, protože se mi zase něco vymstilo a zase jsem měla strach se někomu podívat do očí
protože ráno bych v těch očích viděla jen odsouzení a zavržení
ale potom..
..potom jsem v těch očích vyvolala nadšení a zápal a snad i vděk
a už jsem nebyla nucena přiznat porážku a propadat se do deprese
protože jsem se rozhořela nádhernou silnou vírou, že na to mám, že naplním naděje, které do mě vložili,
už se nebudu muset stydět za svou existenci, povede se mi dát jí význam - pak budu moct být takhle veselá pořád :)


..možná i bez perníku, jednou..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 18. října 2014 v 19:51 | Reagovat

pěkná písnička =)) opravdu taková hravá. ani nevíš, jakou mám radost, že máš takovou náladu, už jsem jí u tebe dlouho nezaregitrovala ;)

2 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 18. října 2014 v 21:07 | Reagovat

..no ona tak jako průběžně přichází, vlastně furt ještě převažuje, akorát ji skoro celý čas trávím nadšenou prací nebo nadšeným děláním zbytečných hovadin, takže sem se poslední dobou chodívám spíš vyfňukat, když je hůř.. možná to teda úplně neodráží realitu, protože 1) mám většinou jakožedobrou náladu a depky řídce a krátkodobě, zato nepříjemně intenzivní; ne, nemívám blbou náladu tak často, jak by se zdálo. 2) moc často teď neplodím, i když to vyplozené taky stojí za starou bačkoru, ale důvodem je zejména práce, do níž se vrhám až přehnaně, takže prostě není čas, a taky - kdybys viděla, jak vypadá moje složka "Rozepsané".. několikrát se mi stalo, že jsem buď mnohonásobně překročila limit, nebo x-krát jsem psala román už bůhvíkolik hodin a najednou mi chcypnul comp, samozřejmě nic uložené.. to se pak naseru a už to nedopíšu, čímž je internetový svět ochuzen o óóóóhromnou spoustu zákulisních drbů (a může být jedině rád) ;) 3) zatraceně dobře vím, že bych měla dělat něco jiného, než psát blogísek (ale bohužel to, že nepíšu na blog, neznamená, že se dokopu k tomu, co bych dělat měla, žejo..) a 4) .. ... .. sakra.. nechce se tomu přes pysky.. prostě "vlastně jsem většinu času docela dost spokojená a šťastná a natěšená na budoucnost" ..a všichni víme, čímpak to je.. a chybí mi tu smajlík pro vyjádření "jsem strašně šťastná a je mi odporně a fakt líto, že ve skutečnosti taková nejsem".. :-/ :-) :-( :-) ... :-)

3 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 18. října 2014 v 21:10 | Reagovat

..ale ta písnička mi příjde fakt moc roztomilá :) dneska mě už několikrát rozhopsala, což je super, bolí mě v zádech a hopsáním se to pěkně uvolní ;)

4 Kika Kika | E-mail | Web | 18. října 2014 v 22:15 | Reagovat

o.O. už vím ke komu utekla moje bezstarostnost a od koho přišla depka :)

5 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 18. října 2014 v 23:29 | Reagovat

[4]: Nene, já nekradu! A už vůbec bych někomu nepodstrčila pode dveřma depku. Já fakt nejsu sviňa :-3

6 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 19. října 2014 v 0:37 | Reagovat

To nám nesmíš dělat, tyhle drby se právě čtou ze všeho nejlíp =D

7 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 19. října 2014 v 2:41 | Reagovat

ááále.. drb drb drb, bla bla, nic tak úžasného to nebylo. Mohla bych ale napsat něco o svém Ééxperimentu, který se už (už dva měsíce, haha) ale teď už fakt definitivně blíží k závěru. ..je to zvláštní pocit, mimo teda všechnu tu neskutečnou práci, která bude následovat potom, protože koncem to prostě nekončí ;) ale je to tak nezvyklé.. vlastně jsem tím celý uplynulý rok žila (tímhle projektem a pikem, dalo by se říct..),  a je to - já nevím, asi jako po ročním pěstounství vracet dítě rodičům. Vidíte spoustu věcí, které jste neudělali tak dobře, jak jste chtěli, protože jste prostě ještě neměli tu praxi, vidíte svoje chyby a přemýšlíte, jestli se projeví později, ale zároveň vidíte něco tak dokonalého, jak to jen šlo, protože víte, kolik jste do toho dali a že jste to dělali se zápalem a láskou, takže nakonec jen stojíte s nečitelným výrazem Mony Lisy a uvnitř vás se naděje a obavy tak koušou, že raději nemyslíte na nic než na to, zda si na vás to vaše-nevaše děcko třeba jednou vzpomene.. no - můj výzkum si na mě docela určitě nevzpomene, protože bude při troše štěstí jen převinut do hezkých desek s titulem "Disertační práce" a uložen ke spánku kams mezi spoustu jiných - heh, jak se dá přeplněná skříň, potenciální ráj myší a pisivek a jiných papírokazů, hezky přirovnat k inkubátoru se spoustou odložených dětí, nebo možná ke včelím plástvím a spícím larvičkám v nich :) mmch jedna kolegyňka dělá výzkum na včelách a odchovává larvičky na Petriho miskách, vypadá to nesmírně cool :) a fakt se skoro všechny dokuklí až do imaga :) hukot!

8 stuprum stuprum | Web | 19. října 2014 v 3:57 | Reagovat

Zbožňuju včely, kdysi jsem četl, že uvnitř včelího království se odehrává největší zázrak přírody, jak je tam schovaná ta královna v jedné komůrce a dělnice ji krmí, tak to nikdo nesmí vidět, že když udělaj díru do toho hnízda a dají tam sklo, tak se královna s otrokyněma přesune do jiné části, prostě to nikdo nemůže sledovat v reálném čase, jakože se teleportujou. :D Tak nějak, ale fakt je to tajemné. :)

9 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 22. října 2014 v 4:03 | Reagovat

[8]: Nevím, jak včely, ale mravence a termity a i některé takhle tajnůstkářské savce lidi už dokázali donutit k real-time sledovačce. Prostě přemístili hnízdo i s obyvateli do interieru a nasypali do velmi placatého akvária. Termiti (myslím, že to byli) prostě nedostali jinou možnost a museli so zbudovat sídlo mezi průhlednými stěnami, jejichž vzdálenost neumožnila existenci prostoru dost velkého aspoň na průchod, který by se aspoň jednou stranou neotevíral na štěrbinku očím voyerů :D chudáci hymenopteráci, museli tam být jak štětky na peep show, jediné jakéstakés soukromí jim poskytovala milosrdně zatemněná místnost. ..ale stejně - když s tím dělají takové tajnosti, tak to bude nějaká banalita.. s teleportama by určitě předvedli nějaký maličkatý náznak, aby nás uvrhli do zmatku a agonické hrůzy z toho, že jsou o tolik dál, než my, že kdyby si dupli třema nožičkama, tak z fleku ovládnou svět ;) ba ne, když se o tom ani nešušká, jen se vyměňují významné pohledy, tak to bude určitě blbost; nejspíš tam karbaněj a učej se kouřit a tajnosti kolem toho dělají akorát proto, že jim to nejde a my bychom se jim vysmáli do složených očí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama