Listopad 2015

Imobilita

1. listopadu 2015 v 2:19 | autor |  Duševní průjmy
Haha, tak schválně, za jak dlouho to někomu začne být divné, případně za jak dlouho (pokud vůbec) se někdo začne shánět po tom, co se se mnou stalo ;) se mi totiž povedlo ztratit debila mobila, ještě k tomu se hned na to vybil, takže na pokusná prozvánění odvpovídá jen robotickým "uživatel není dostupný" a nelze jej najít ani podle vibrace (podle čeho jiného taky, když jsem mu snad v životě nezapnula vyzvánění, žejo). Prostě zmizel ze světa.
Sere mě, že jsem hledáním ztratila půl dne (naštěstí ne tu nejhezčí část dne, tu jsem procourala po lese). Seró mě ztracené kontakty, ztracené poznámky, SMS deníčky.. a co nejvíc bolí - ztracené fotky Záře, i když byly v mizerném rozlišení.. protože každý její pohled měl milionkrát větší cenu než celý mobil :( ... Jinak jsem ale rozhodnutá, neobjeví-li se ten nevděčný kus plastu s drátěnými střevy do pondělka sám, se na něj vydlábnout a prostě ho zrušit. Stejně - co já s mobilem? Akorát mi pil krev. Měsíc co měsíc nesmyslně přehnaná faktura, otravné vibrování zásadně v nejnevhodnější chvíle, budík fungující na kouzelné slovo (které nebylo součástí balení) a neustálé SMSky ve znění "kde jsi tak dlouho", "kdy příjdeš", "kam jdeš a s kým", "proč neodpovídáš" atd atd.. a co, moje SIMka byla už bezmála muzejní kousek a občas měla pěkně napřesdržku myšky. A navíc - je-li tohle Boží trest za moje rouhání, za to, že věčně nadávám, jak jsou lidi nechutně závislí na těch debilních tydlifounech a podobných sračkách, ..tak se ukaž, Bóžo, bo já si za tím hodlám stát! Spíš někoho ve vzteku zabiju, než bych uznala, že i já jsem mobilní závislák.

No a co. Každý, kdo na mě měl telefon a občas se mnou komunikoval, tak určitě zná i některý z mailů, případně si mě dokáže najít aspoň na tom Fajsbůku, kde mi může nechat zprávu, kterou si někdy během příštích let pravděpodobně přečtu. (i když možná neodepíšu). I tak mám trochu pochybnosti, že bych někomu až tolik chyběla. Stejně se poslední dobou skoro s nikým nestýkám, skoro nikdo mi nevolá a skoro nikdo nepíše, aj tak bych si, když už, radši úplně normálně popovídala, než jen přes tu zadělanou techniku furt.. Jebat na to prostě.

A nakonec - aspoň mi nebude svrbět ruka, až budu na dojezdu.. schválně, kterou závislost zruším dřív, haha, kdo se vsadí? Mobil proti perníku.. mám ještě dost sil na silácké řeči, takže troufale prohlašuju, že zvládnout se dá obojí. Challenge, Saxáno. Perník ti pořád zatraceně voní, přesto to vypadá jako 80% úspěchu - 14 dnů čistá, 14 dnů na fetu, pak zas 14 dnů čistá a odteď bez kontaktu na dealery - zajímavé, až na tu příšernou únavu jsem docela v pohodě, a to jsem si víc jak dva roky nedokázala představit jediný den.. a teď? Bez pika, bez peněz, bez mobila, serepes, nemám chuť nechat si tím kazit náladu, ono nějak bylo, nějak bude, žejo, nač ten stres.

U2 to trefili tak akorát: "What you don´t have, you don´t need it now"
..časem si člověk uvědomí, že může pokračovat
"neither now, nor ever after.. ´cause the most valuable things in life ..aren´t things.."